1+1 СЕТ URIAGE Мини сет за патување/5 производи

900 ден

999 на залиха

Опис

Мини сет за патување   1+1 ГРАТИС

Сетот содржи 5 мини производи:

Cream lavante 50мл – крема за бањање
Ds шампон 50мл-нежна формула за осетлив скалп за секојдневна употреба.
Термална вода 50мл
Мицеларна вода за нормална кожа 50мл
Хидратантна крема 30мл.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products