1+1 ГРАТИС – Мустела – Хранлив Cold крем за лице

390 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Сувата кожа бара посебна нега за да може да ја задржи својата еластичност и мекост… Со помош на хранливиот Cold крем за лице и лосионот за тело збогатен со Cold крем, се зајакнува и обновува кожната бариера, а истовремено се заштитува од надворешни влијанија.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “1+1 ГРАТИС – Мустела – Хранлив Cold крем за лице”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products