1+1 ГРАТИС – Мустела – смирувачки балзам

420 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

MUSTELA® Смирувачки балзам содржи
екстракти од природно потекло и освежувачки и прочистен мирис на
бор и може да се употребува од самото раѓање па натаму. Освежува,
смирува и го опушта бебето пред спиење, спремајќи го за мирен сон
Формулацијата сорджи екстракт од мед, Ши путер и екстракт од
Avocado Perseose®, ја остава кожата мека и хидрирана, а истовремено
смирува, давајќи пријатно и релаксирачко чувство преку цела ноќ.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “1+1 ГРАТИС – Мустела – смирувачки балзам”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products