100 Kapsuli za Dolce Gusto po vas izbor ( Espresso, Makijato)

Категорија: SKU: 98626

1,390 ден

(0 reviews)

Опис

100 Kapsuli za Dolce Gusto po vas izbor ( Espresso, Makijato) so Gratis Kargo

Инстантна испорака на вашата нарачка до посакуваната адреса во Македонија. Плаќање при достава или онлајн.

Разгледајте ги сите производи на StoreHub

Бидете во тек со промоциите и попустите, заследете ја нашата Facebook страница StoreHub

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО СВЕТОТ НА ШОПИНГОТ

Шопинг 24/7 – 365

Шопинг забавата е во GO:Viral. Ви нудиме најразлични категории, инстантно доставени преку TaxiHub на вашата посакувана адреса во Скопје за само 1 час или низ Македонија за само 1 ден.

Продавајте на најпосетуваната шопинг дестинација во Македонија

Без разлика дали сте сопственик на бренд, препродавач, нови сте во продажбата или го правите тоа со години – GO:Viral има широк спектар на опции кои ќе ви помогнат да го најдете вашиот клиент и да го развиете вашиот бизнис онлајн.

Изградете бесплатна онлјан продавница

Доколку сте фирма или индивидуалец, доколку нудите нови или половни производи, GO:Viral е совршеното место за да ги пласирате вашите производи.

Онлајн продавница во 4 чекори

 

Создади профил

Создадете профил како продавач. Внесете име и лого и пополнете ги останатите полиња. Вашата продавница е изградена. Честитки!

 

Внесете ги вашите производи

Внесете неограничен број на производи, менувајте цени, давајте попусти и правете промоции.

 

Бидете во чекор со вашата продавница

Лесно следете ги нарачките на клиентите и растот на продажбата преку вашата контролна табла достапна на PC, таблет или телефон.

 

Исплата за продажба

Исплатата за вашите нарачки ја добивате веднаш при преземањето на нарачката од кај вас, а доставата препуштете ја на TaxiHub

Стани Продавач

Контакт: 078405010

Избери 100 капсули од:

-еспресо Strange Love и Black Rose како и

-Макијато Кортадо на Carraro.

*единствено ограничување во овој пакет е што мора да изберете минимално 32 еспресо капсули од горенаведените еспреса.

Макијатото е по принцип 1 капсула-1 напиток, во самата капсула има и млеко и кафе.

Вашиот избор впишете го при самата онлајн порачка  во делот “Напомена” или јавете се на 071.356.360 /тел/вибер

100% Proudly Made in Italy.

100 Kapsuli za Dolce Gusto po vas izbor ( Espresso, Makijato) so Gratis Kargo

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “100 Kapsuli za Dolce Gusto po vas izbor ( Espresso, Makijato)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store

Product Enquiry

More Products