1 + 1 MERZ ХИАЛУРОН СЕТ

Категории: , SKU: MERZ-4

575 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

MERZ SPEZIAL хијалурон мус X 2

 

MERZ SPEZIAL хијалурон мус
Иновативна формула на крем мус. Активните состојки на Merz Spezial хијалурон крем мусот се хијалуронска киселина, сок од алое, глукозамин од морско потекло и екстракт од морски алги. Формулацијата овозможува состојките да се апсорбираат брзо, а активните супстанции да навлезат длабоко во вашата кожа. Резултатите од истражувањето ги потврдија ефектите на зголемена влажност на кожата, зајакнување на хидратационата бариера на кожата и заштита на кожата од губење на влагата.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “1 + 1 MERZ ХИАЛУРОН СЕТ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products