ПАНТЕНОЛ 4100 КРЕМ 100 ml

Категорија: SKU: PNTHNL-1 Ознаки: ,

447 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Козметика со пантенол, наменета за сува осетлива кожа. Има ревитализирачки ефекти. Ја омекнува, обновува кожата и спречува иритација и црвенило

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “ПАНТЕНОЛ 4100 КРЕМ 100 ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products