Четка за заби (црна)

Категорија: SKU: DRVT-16 Ознака:

157 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Nuа Nuа – Четката за заби е посебно дизајнирана со исклучително тенки влакна кои се 10 пати потенки од обичните четки за заби.
Со своите тенки влакна четката за заби продира длабоко меѓу забите чистејќи ги темелно, а во своите влакна има вградено активен јаглен со антибактериско дејство за двојна заштита на вашите заби која ја прави најдобра четка за заби со активен јаглен.
Во споредба со други четки, налик и двете четки имаат сличен облик. Најголемата разлика е во влакненцата бидејќи тие содржат активен јаглен. Бенефитот на ваквите четки за заби е во моќноста да ги зароби бактериите во влакненцата и да ги уништи.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Четка за заби (црна)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products