УТИДРАЈ® 30 капсули

Категорија: SKU: PHNV-15

585 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Утидрај® e природен препарат чијшто единствен состав од билни екстракти со стандардизиран квалитет обезбедува поддршка на правилното функционирање на бешиката и долниот уринарен тракт кај жените, во смисла на одржувањето контрола на мокрењето. Производот содржи екстракт од семето од тиква и изофлавони од сојино семе.
Состав: Една капсула содржи:
DropsordryTM (стандардизирана мешавина на сув екстракт од семе од тиква, Cucurbita pepo и изафлавон од сојино семе, Glycine Max со мин. 4,5 % изофлавон и мин.1,75 % ентеродиол) 500 mg (22,5 mg изофлавон и 8,75 mg ентеродиол)
Употреба: Жени постари од 18 години: Два пати дневно по една капсула првите четири недели, потоа една капсула дневно во наредните 20 недели.
Пакување: 30 капсули

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “УТИДРАЈ® 30 капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products