ПАНТЕНОЛ 4146 БЕБЕ 2 во 1 КУПКА И ШАМПОН 1L

Категорија: SKU: PNTHNL-23 Ознаки: ,

822 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Козметика со пантенол, наменета за сува осетлива кожа. Има ревитализирачки ефекти. Ја омекнува, обновува кожата и спречува иритација и црвенило

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “ПАНТЕНОЛ 4146 БЕБЕ 2 во 1 КУПКА И ШАМПОН 1L”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store

Product Enquiry

More Products