Ноќен флуид за прочистување на порите

Категорија: SKU: LGNA-33 Ознака:

995 ден

(0 reviews)

Употреба: Се нанесува секоја вечер на претходно исчистено лице и нежно се масира.

999 на залиха

Опис

ЗА КОМБИНИРАНА КОЖА

• Го изедначува тенот

• Го нормализира лачењето на себум и ја изедначува текстурата на кожата

• Ги задоволува сите потреби на комбинираната кожа

• Го враќа природниот хидро-липиден баланс на кожата

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Ноќен флуид за прочистување на порите”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products