Метална патерица потлакотна со подесување на висината

Категорија: SKU: MPRO-168

483 ден

(0 reviews)

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

999 на залиха

Опис

Метална патерица потлакотна со подесување на висина, за олеснување на движењето.

КАРАКТЕРИСТИКИ

Лесна и тврда екструдирана алуминиумска цевка со елоксирана завршница
Прилагодување на висината и висината на рачката (рака: 4 нивоа, рачка: 10 нивоа)
Специјално дизајнираната пластична ракавица за подобра удобност при користење
Долниот врв е изработен од гума против лизгање

СПЕЦИФИКАЦИИ

Боја: сива
Материјал: алуминиум, пластика и гума
Висина: 95-118 цм
Димензија на горна цевка: 22 мм
Димензија на долна цевка: 19 мм
Максимална дозволена тежина: 135 кг
Нето тежина: 0.47 кг
Се пребришува со влажна крпа.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Метална патерица потлакотна со подесување на висината”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products