Електрична гитара копија на Фендер

Категорија:

8,800 ден 9,000 ден

(0 reviews)

Гирата воопшто не е користена..Има и гарантен лист..Сеусте и стојат налепницте на магнетите

Опис

Одлична копија на Фендер со добри перформанси и одличен звук

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Електрична гитара копија на Фендер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Berkant MusliСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Mak Standard
Visit Store
More Products