Диолин liquid

320 ден

(0 reviews)

Употреба: Деца 1-6 години -1 кесичка Од 6-12 гогини-2 кесички Над 12 години – 3 кесички

999 на залиха

Опис

Diosmectite (Диосмектит) Одлично решение за акутна и хронична дијареа кај деца и возрасни. Диосмектит – природна силикатна глина со адсорптивни особини, во течна форма, за директна употреба.
Како резултат на своето природно дејство, Диолин не ја нарушува нормалната функција на цревата.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Диолин liquid”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products