Гумен ластик за растегнување Revoflex Xtreme

Категорија: SKU: MPRO-23

499 ден

(0 reviews)

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

999 на залиха

Опис

Карактеристики на производот:

За секаков вид на стомачни вежби
Ги обликува сите типови на стомачни мускули
Асистирачка двонасочна технологија
Компактен дизајн
Со справата Revoflex Xtreme за само 15 минути на ден можете да постигнете големи резултати
Со справата Revoflex Xtreme можете да тренирате повеќе групи на мускули и тоа вашите стомачни мускули, бицепси, трицепси, рамо, грб, задник, бутови и повеќе.
Со оваа справа можете да комбинирате 44 различни вежби.
Ефикасен и лесен за користење
Го обликува Вашето тело со само 15 минути дневно вежбање
6 различни нивоа на вежби
Боја: црно-зелена
Изграден од квалитетна гума и пластика
Во пакетот добивате: каталог со вежби и торбичка за справата

Се пребришува со влажна крпа.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Гумен ластик за растегнување Revoflex Xtreme”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store

Product Enquiry

More Products