АЛКАЛОИД SATTWA МЛЕКО ЗА ТЕЛО 250ml

Категорија: SKU: ALKA-158

220 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Извонредните формули користени во нашите козметички производи ги задоволуваат највисоките очекувања на нашите потрошувачи. Ние ги користиме најсовремените трендови во козметичката технологија и гарантираме за врвниот квалитет на нашите производи.

Состојките што се составен дел на производите се набавуваат од добавувачи кои ги задоволуваат високите стандарди за квалитет, а тие се во согласност со барањата на европската директива за квалитетен козметички производ.
Производниот процес се одвива според највисоките стандарди во индустријата – GMP (добра производна практика).

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “АЛКАЛОИД SATTWA МЛЕКО ЗА ТЕЛО 250ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products