АЛКАЛОИД SATTWA МАТИЧНИ КЛЕТКИ ОД ЈАБОЛКО И МАСЛИНОВО МАСЛО ДНЕВЕН КРЕМ 55ml

Категорија: SKU: ALKA-156

580 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Извонредните формули користени во нашите козметички производи ги задоволуваат највисоките очекувања на нашите потрошувачи. Ние ги користиме најсовремените трендови во козметичката технологија и гарантираме за врвниот квалитет на нашите производи.

Состојките што се составен дел на производите се набавуваат од добавувачи кои ги задоволуваат високите стандарди за квалитет, а тие се во согласност со барањата на европската директива за квалитетен козметички производ.
Производниот процес се одвива според највисоките стандарди во индустријата – GMP (добра производна практика).

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “АЛКАЛОИД SATTWA МАТИЧНИ КЛЕТКИ ОД ЈАБОЛКО И МАСЛИНОВО МАСЛО ДНЕВЕН КРЕМ 55ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store

Product Enquiry

More Products