АЛКАЛОИД ЧАЈ ЛИПА ФИЛТЕР 20 x 1g

Категорија: SKU: ALKA-68 Ознаки: ,

98 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Прекрасната липа е чуварот на мајските вечери кога мирисот на првите нејзини цветови ги опива шетачите. Негата на сетилата се должи на незаменливиот пријатен мирис и на карактеристично слаткиот вкус што го има чајот Good Nature од липа. Малите цветови од липа, спакувани во филтер-кесичка, се мал и неизбежен украс на секој семеен дом.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “АЛКАЛОИД ЧАЈ ЛИПА ФИЛТЕР 20 x 1g”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store

Product Enquiry

More Products