АЛКАЛОИД Парацетамол

18 ден

(0 reviews)

Пакување
10 таблети
12 таблети
500 таблети

999 на залиха

Опис

Парацетамол Алкалоид се користи за брзо ослободување од болки од различно потекло: главоболка (која вклучува мигрена и тензиона главоболка), забоболка, болки во грбот, мускулни болки, болки во зглобовите и менструални болки. Лекот помага и при болки во грлото, ја намалува високата температура и ги олеснува тегобите при настинка и при грип.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “АЛКАЛОИД Парацетамол”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products