Rolex

1,200.00 ден

-
+

Спецификации

Category:
Report Abuse

Опис

Направен од 100% челик што не губи боја никогаш, иста тежина како оригиналниот.

Рецензии

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rolex”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Информации за продавачот

  • Име на продавница: WatchStyle.mk
  • Продавач: WatchStyle.mk
  • Адреса: Скопје
    1000
  • Сè уште нема оценки!

Product Location

Skopje, North Macedonia

Product Enquiry