Elixir des Merveilles

1,235.00 ден6,178.00 ден

Исчисти

-
+

Спецификации

SKU: N/A Category: Tags: , Достапност:

98 на залиха

Report Abuse

Опис

Elixir des Merveilles by Hermès is a Amber Fougere fragrance for women. Elixir des Merveilles was launched in 2006. The nose behind this fragrance is Jean-Claude Ellena.

Дополнителни информации

Qty.

10ml, 30ml, 50ml

Рецензии

There are no reviews yet.

Be the first to review “Elixir des Merveilles”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Информации за продавачот

  • Име на продавница: Lux Decants
  • Продавач: Lux Decants
  • Адреса: Скопје
    1000
  • Сè уште нема оценки!

Product Location

Skopje, North Macedonia

Product Enquiry