Chanel Sycomore

1,853.00 ден9,268.00 ден

Исчисти

-
+

Спецификации

SKU: N/A Category: Tags: , Достапност:

99 на залиха

Report Abuse

Опис

Les Exclusifs de Chanel Sycomore by Chanel is a Woody Chypre fragrance for women and men. Les Exclusifs de Chanel Sycomore was launched in 2008. The nose behind this fragrance is Jacques Polge.

Дополнителни информации

Qty.

10ml, 30ml, 50ml

Рецензии

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chanel Sycomore”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Информации за продавачот

  • Име на продавница: Lux Decants
  • Продавач: Lux Decants
  • Адреса: Скопје
    1000
  • Сè уште нема оценки!

Product Location

Skopje, North Macedonia

Product Enquiry